Tytuł Ogłoszenia:

Poznaj BEZPŁATNIE swoją historię BIK

Dodano: 2016-05-17 16:58:11

Kontakt:

Małgorzata

530 888 889

Kancelaria Finansowo-Prawna Dariusz Orzechowski (www.czyszczenieBIK.pl) zaprasza do zapoznania się ze swoją dotychczasową historią kredytową.
Jak to zrobić? To banalnie proste. Wystarczy, że zamówisz bezpłatnie swój raport z BIK i podeślesz nam go do bezpłatnej analizy*
Możesz zamówić raport bezpłatny (na który czekasz do ok 30 dni), oraz raport ekspresowy, który pobierzesz w ciągu ok 1 dnia (raport odpłatny – jednorazowa opłata 36 zł lub 79 zł za 12 pobrań przez 12 miesięcy).
Film instruktażowy jak pobrać raport z BIK znajduje się pod niniejszym linkiem: https://youtu.be/3GvHlNyV6as

Myślisz, że nie musisz jej znać, bo przecież wszystko spłacane było w terminie i uważasz, że jest nienaganna? A może masz dobry BIK, ale i tak coś stoi na przeszkodzie, aby uzyskać kredyt?
Również Ci, którzy mieli poślizgnięcia w spłatach swoich zobowiązań, byli poręczycielami, lub przez jakąś sytuację losową nie mogli w terminie spłacić zobowiązania kredytowego (kredytu gotówkowego, hipotecznego, karty kredytowej, zakupu ratalnego, debetu w koncie i wielu innych zobowiązań, które znajdują się w BIK)!

Przed złożeniem wniosku o kredyt w banku, warto wcześniej sprawdzić swoją historię kredytową, aby mieć 100% pewność, że nie spotka Cię nic niespodziewanego a decyzja kredytowa będzie pozytywna.

Do kogo kierujemy naszą akcję?
a) do wszystkich tych, którzy mieli w przeciągu ostatnich 5 lat jakąkolwiek historię kredytową
b) do osób, które w najbliższym czasie starać się będą o kredyt
c) do każdego, kto chce sprawdzić czy nie ma w swojej historii niechlubnych zapisów, zbyt dużej ilości zapytań obniżających punktację scoringową (a od niej zależeć będzie oferta cenowa banku)
d) do każdego, kto myśli, że nic złego w jego historii kredytowej znaleźć się nie może! Uwaga! na 10 podobnych przypadków, w których Klienci myśleli, że wpisu w BIKu nie mają - u dwóch okazywało się, że mieli zwykły rachunek bankowy, który został negatywnie zaraportowany do BIKu, albo mieli kartę kredytową, która wydawała się być nigdy nie aktywowana przez Bank, a jednak naliczone zostały różne opłaty, które w konsekwencji zostały wpisane do BIKu
e) do Ciebie drogi Czytelniku, nic Cię to nie kosztuje, a poznasz swoją pełną historię kredytową i będziesz miał pewność, że wszystko w niej jest w porządku.
Masz pytania dotyczące swojego raportu w BIK? Zadzwoń lub napisz do Nas. Nasi specjaliści dokonają bezpłatnej analizy Twojej historii kredytowej lub zapytań w BIK i powiedzą co należy poprawić, abyś pozostał solidnym i najlepszym Klientem Banku.

Infolinia: 68 452 22 16
tel. kom. 530 888 889
tel. kom. 662 888 889
mail: biuro@czyszczenieBIK.pl

*weryfikacja raportu z BIK będzie bezpłatna dla każdego, kto przesyłając swój raport poda hasło: #sprawdzBIK

#sprawdzBIK #zbadajBIK #usunBIK #czyszczenieBIK

Małgorzata

  Główne zdjecie: